Суспільство

Об’єднуймось довкола нації!

Страшна біда українців полягає в їхній довірливості і наївності. У тому, як легко вони впускають до себе чужі ідеї, чужу культуру, чужі віяння, як легко приводять до влади інородців, і як легко зраджують своїх кращих лідерів і ватажків.

Як важко вони розпізнають брехню і маніпуляцію. Як довго не можуть зрозуміти, від кого виходить загроза їхньому існуванню.

На зміну страшним Голодоморам початку минулого століття приходить інший геноцид — культурний, інформаційний, економічний, політичний.

Українці — абсолютно бесправний народ на своїй землі.
Зрозумійте, в чиїх руках інформаційний простір, хто з ранку до вечора домінує в ньому? Зрозумійте, хто замкнув на собі всі грошові потоки? Зрозумійте, хто, врешті, взяв у свої руки всю політичну владу в країні?

Не чекайте, що вони виявлять свою гуманність чи терпимість до українців, хоча вони закликають вас саме до такої терпимості. Вони безжальні і брехливі, і у них є безліч тактик і стратегій — і одна велика мета всесвітнього панування.

Українці!
Не дайте себе ще раз ошукати і обдурити.
Українця може врятувати лише українець. Ніякі зайди, інородці чи найманці у владі не врятують нас — бо вони на іншому боці барикад.

Не дайте себе ввести в оману.
Об’єднуйтесь довкола своєї нації, кращих її людей — економістів, філософів, митців, військових і священників. У цьому наш єдиний порятунок.

Анатолій Матвійчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *