Суспільство

З особистих спостережень

Люди є найбільш послідовними та непоступливими у своїх політичних упередженнях та кулінарних забобонах. Якщо людина двадцять разів підряд голосувала за дурня й падлюку, то будьте певні, вона й на 21-й раз проголосує за дурня і падлюку. Хоч ти їй кіл на голові теши… Так само, коли людина переконана, що борщ треба варить виключно на півнячих гребенях, то ти її й під страхом смертної кари не змусиш бодай раз зварить борщ на кролячих хвостах!

Люди дбайливо оберігають своїх «тарганів» у голові і свято вірять в «чаї китайських імператорів», у мумійо із слонячого калу та цілющу непоборну силу самогонки на горіховій шкаралупі…

Жодним раціональним поясненням такі позиції не підлягають. Це не добре, й не погано. Просто воно так є, та й по тому. У такий спосіб люди чіпляються за довільно придумані «якоря», щоб бодай якось втриматися в тому бурхливому хаосі, який ми називаємо життям-буттям.

Як було написано в одному модному хелсі-маркеті Берліну: «Шановні відвідувачі! На ваші чисельні прохання й вимоги, ми повернули на полиці «гімалайську сіль». Водночас вважаємо, що буде чесно вас попередити, що ніякої гімалайської солі не існує в природі! Вона точно така сама, як і «не гімалайська», і нічого не додає до вашої карми»…

Віталій Чепинога

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  СИТУАЦІЯ ТАКА –
  НЕМА ЗЄЛІ Й ЄРМАКА

  Все так!
  На фоні чисельних повідомлень про таємний виліт чартером до Індійського океану нашого «найвеличнішого» та тупих публікацій «фотоконсервів» з ОПи, отой 73%-ний нарід все одно буде повторювати як мантру:
  «От якби він Пороха посадив, то все було б по другому!»
  І до поки вони «хаватимуть» оту локшину, що їм вішає на вуха ОПа?

  Невже це й правда отой страшний вірус – «ЗЄ2019»?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *