Ну, й репертуарчик на 2018 рік…
У столичному театрі «Золоті Ворота».
Daily Archives: 18 Січня, 2018
Дух Тичини, що не спідлився
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2018/01/00.jpg)
Події Української революції 1917 року від початку березня почали розгортатися доволі динамічно, на високому патріотичному піднесенні. Павло Тичина, який на той час уже пройшов школу («суботи») Михайла Коцюбинського і був причетний до націоналістичної організації «Братство самостійників», беззастережно усім серцем прийняв національно-визвольні прагнення найпередовіших представників українського народу.