Така вже наша гірка українська карма, чи недоля. Тепер давайте без емоцій, а спробуємо проаналізувати ситуацію. Гіпотетично допускаємо, що у другий тур виходять Петро Порошенко і Юлія Тимошенко.
Daily Archives: 5 Листопада, 2018
По той і по цей бік телевізора
До днів пам’яті жертв Голодомору
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2018/11/1-a.jpg)
Відгомін про книжку «Село» професора Миколи Тимошика вже перетнув кордони. Численні рецензенти встигли назвати цей двотомник своєрідною енциклопедією українського села. Після успішної презентації в областях України розповідь автора про села Ніжинської округи слухали наші земляки в Америці, Великій Британії та Польщі.