Хвиля Десни » 6 Листопада, 2022

Daily Archives: 6 Листопада, 2022

Культура Суспільство

Випробування толерантності на міцність

Published by:

Фолкнеру належить думка: минуле не закінчується, воно триває й тепер. Так і є. І ситуація довкола пам’ятника імператриці Катерині ІІ в Одесі тому доказ. Хоча наші любителі толерантності оплакують Катерину, я вважаю, що її треба знести. По-перше, сам пам’ятник її в Одесі бездарний. По-друге, Катерина ІІ в історії Європи, а України особливо відіграла жахливу роль — недаремно на одній із карикатур зображувалися усі європейські монархи, через голови яких крокувала імператриця, а вони зазирали під її спідницю.

Continue reading

Культура

Всесвіт звичайної Людини

Published by:

Омудрені життям книжки — як мудрі люди. Вони не беруть криком, не нав’язують себе, не вбираються у злототканні тоги, не носять лаврових вінців. Вони негалайливі і часто непомітні, мов джерела. Вони серед людей, ті їх бачать, кивають привітно здаля, але зазвичай уникають їхнього товариства. Бо тут не почуєш свіжого масненького анекдота, не розвішаєш на шворці невипраних пліток, не почешеш язиком — тут треба терпіння й уваги.

Continue reading

Суспільство

Маркетинг і характер

Published by:

Геній маркетингу, десерт на вихідний. Діло було давно, в Каліфорнії. Наша компанія півдня спацерувала вздовж океану – студентські канікули – а потім пішли до прибережної кав’ярні. Місцеві рекомендували: вам, європейцям, має сподобатися, її справжній француз тримає.

Continue reading