Хвиля Десни » 30 Листопада, 2023

Daily Archives: 30 Листопада, 2023

Політика

Помер Генрі Кіссінджер

Published by:

На 100-літній відмітці помер колишній глава Держдепу США Генрі Кіссінджер. З ним пішла у небуття ціла епоха. Ге’нрі А’льфред Кі’ссінджер (Henry Alfred Kissinger) народився 27 травня 1923 року, Фюрт, Баварія, Німеччина) — американський політик, дипломат та політолог німецько-єврейського походження.

Continue reading

Суспільство

Мамо, іде вже зима…

Published by:

Сніг сіється і сіється… Запорошує наш сад, перемітає вузьку стежку і мої сліди… В такі хвилини я почуваюся трохи Робінзоном. Нікуди не йду. Нікого не чекаю. Навколо мене – біла німа пустеля… Все те, що так недавно рясно цвіло, буяло , п’янило і було мені райським садом, тепер – принишкло, зіщулилось, замовкло аж до весни. І часом мені здається, що я – сама-самісінька на цьому велетенському білому острові… Така тут глибока тиша…

Continue reading

Культура

Життя — це серйозно! Але не дуже…

Published by:

Всі ці висловлювання з легендарної «Аліси в країні чудес» ми мабуть починаємо розуміти, лише подорослішавши:
1. Якщо у світі все безглуздо, – сказала Аліса, – що заважає визначити цьому якийсь сенс?
2. У всьому є своя мораль, треба лише вміти її знайти!

Continue reading

Суспільство

У всьому винен єнот…

Published by:

Якось у соціальній мережі промайнуло відео, де російська жінка їде в тролейбусі та щосили проклинає Україну, бо та вбила її сина. Дарма, що він попхався на чужу землю зі зброєю в руках. Дарма, що саме влада її країни мобілізувала його на злочин. Дарма, що вона, як мати, змовчала, відпустила, може, ще й благословила сина на вбивства. Але в усіх гріхах винна Україна.

Continue reading

Культура Суспільство

Чим вимірюється патріотизм?

Published by:

Щодо сварки навколо заяви Фаріон, що ті, хто боронить Україну на передовій, але вживає російську мову, не є для неї українцями… Пропоную подумати разом, занурившись у складність проблеми. Бо наразі сварка йде з категоричних позицій, з навішуванням ярликів. А це тому, що є спрощення реальності: правда завжди складна і вимагає аналізу, думання!

Continue reading