Хвиля Десни » 6 Квітня, 2024

Daily Archives: 6 Квітня, 2024

Культура Суспільство

Т.Снайдер вириває гвинтівку із рук Жадана

Published by:

Про що власне і я не раз говорив! І Снайдер теж такої думки. Сергій Жадан — це національне надбання, як це пафосно не звучить! Отже, Тімоті Снайдер виступив проти мобілізації Сергія Жадана: він має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку!

Continue reading

Культура

Булгаков або життя

Published by:

«Кієв — русскій город» — казав Булгаков своїми творами. І шо тєпєрь? Віддати Київ смокалям? У 2022-му не віддали. Але ж вони все одно прийдуть «визволяти» шанувальників цього автора. В нюансах не розбираються. Булгаков сказал — пацан сдєлал. Тут таке: або різко геть і наххх, або вічна війна.

Continue reading

Культура

Поетичне паломництво Костя Москальця

Published by:

Чути крики і гомін по всій Україні
плаче велика земля яблука падають
пишна звірота править народом
а як вона править не знає король
міста занедбали ремество батьків
у селах тічкуються зграї вовків

Continue reading

Суспільство

«Екзорцизм» рясоносної аґентури

Published by:

З’явилася деяка надія, що нарешті закон таки буде приведений парламентом у дію. Навіть за нинішньої «монобільшості слуг»… Цій темі присвятила свою публікацію у «Главкомі» під заголовком «Заборона московської церкви. «Ніхто не зупинить ідею, час якої настав»» голова громадської ініціативи «Голка» Ірина Федорів:

Continue reading

Політика

Філософія стратегічної нікчемності

Published by:

«Тільки не провокувати. Зберігайте спокій. Припиніть стріляти…». Такі поради, як з мішка, цілодобово сипляться з Вашинтона в Ізраїль, Україну, Францію, Британію, Німеччину, Польщу… Восени 1994 року звучало в Україні: «Віддайте Росії ядерну зброю, інакше задушимо вас економічно», навесні 2014 року: «Відступіть з Криму, стріляти не треба, у нас все під контролем» — і все робилося тихо і кулуарно, а зараз уже вилізло назовні — філософія стратегічної нікчемності й капітулянства, які вже давно панують в Демпартії США.

Continue reading