Хвиля Десни » 14 Квітня, 2024

Daily Archives: 14 Квітня, 2024

Культура

Сон мене наздогнав

Published by:

Коли ми одружилися з Наталією Шахрай, і почали заробляти якісь гроші, моя дружина-художниця оголосила:
— Тобі треба купити халат!
— Навіщо? — здивувався я.
— Ти ж письменник, — пояснила мені Наталя, — вдома ходитимеш у халаті.

Continue reading

Культура Суспільство

Булгаков… Або — або…

Published by:

Питання щодо закриття/не закриття музею Булгакова в Києві не має до літератури абсолютно ніякого стосунку. Це виключно політичне та ідеологічне питання. Або ми погоджуємося (як нав’язують нам, обзиваючи нас шаріковими і недолугими гречкосіями, общєдємократи, а ще хароші рускі, корисні ідіоти дикої орди і Дробовічь з Арєстовічєм),

Continue reading

Політика Суспільство

Плач Ярославни на шоколадному валу

Published by:

Чи всі чують оцей плач Ярославни на шоколадному валу: несправедливо, як таке може бути — прибрали із закону положення про демобілізацію? І вервечкою кліпики із справжніми і постановочними кадрами облитих сльозами дружин військових, що досі на фронті. Правда, розчулює? Якраз на те оця компанія і розрахована — під парасолькою гуманної “справедливої демобілізації” розвалити армію і повернутися до мінського процесу капітуляції.

Continue reading

Політика

Як Україні стати сильною?

Published by:

На озброєнні США — 1106 систем ЗРК “Петріот”. Є виробництво систем ЗРК в самих США, в Японії, в ряді інших країн. Чому в кредит чи лізинг адміністрація Байдена не може надати Україні 25 ЗРК і ракети до них? На це питання я відповіді (зрозумілої, аргументованої, чесної) не знайшов.

Continue reading