Ексклюзивна хвиля

Чи потрібна нам коректна Фаріон?

Я змушений говорити про Фаріон, хоч вона належить до іншої конкуруючої політичної сили. Її звільнили, як уже знаєте, з Львівської політехніки за те, що вона щось там казала. Я не є видатним «фаріонознавцем», але знаю і розумію – її звільнили за те, що вона занадто активно і занадто некоректно захищала українську мову. Я не можу зрозуміти, а на фіга нам коректна Фаріон?

Взагалі, українську мову можна захищати коректно? Взагалі, українські вартості потрібно захищати коректно? То ми зараз за них стріляємо – за ці вартості. Хочете, щоб коректно? Коректно неможливо. Українська мова має впроваджуватися репресіями – я вже про це колись казав. Як і всі українські вартості мають впроваджуватись через репресії. Хочу нагадати, що всі добрі речі у світі завжди впроваджувались через репресії. Гігієна впроваджувалась через репресії, боротьба з епідеміями – через репресії. Курва, навіть картопля впроваджувалась через репресії свого часу. Тобто, все добре впроваджується через репресії.

Ми змушуємо до хороших речей! Інші країни змушують населення до класичної музики певними обмеженнями – або наданням привілеїв класичній музиці і не наданням привілеїв не класичній музиці. У Франції, наприклад, намагаються обмежувати – м’якими репресіями, але тим не менше, репресіями, – вживання англійської мови і таким чином давати поштовх зберігати французьку мову, яка теж під загрозою.

Всі європейські країни захищають свою культуру репресивними засобами. І це надзвичайно правильно. Свого часу навіть у Сполучених Штатах Америки забороняли вживання німецької мови. Занадто велика німецька громада була на поч. XX ст. і репресивно була заборонена німецька мова в освіті тому, що 20 відсотків навчальних закладів були німецькомовними у Сполучених Штатах. І це заборонили. Накладалися стягнення навіть на приватних осіб, які між собою говорили у певних обставинах німецькою мовою. Я скажу, що це правильно. Мені більше подобається німецька мова, ніж англійська, але Сполучені Штати Америки таким чином захищали свій внутрішній простір і це з точки зору Сполучених Штатів Америки було правильно.

Фаріон – не політкоректна, а інакше чєм же вас, сволочєй, проймьош? І я точно знаю, що першу тисячу разів, чи перші 10 тисяч разів, коли вона просила, коректно просила людей спілкуватися українською – на неї ніхто не звернув увагу. І тільки після того їй зірвало «башню». І це дуже правильно. Нам не потрібна політкоректна Фаріон.

І от тепер керівництво Львівської політехніки звільнило її з посади, і це вказує на те, що це лакузи і дріб’язкові людці отам, в оцій політехніці. Це люди, які звикли, що об них витирають ноги всі, хто завгодно. І вони, звісно, слухаються завжди начальство, чи ще когось, щоб хто там не сказав. І з другого боку, старі смисли не вмирають, коли народжуються нові. Львівська політехніка що у 30-их роках XX століття була антиукраїнською і українські студенти-патріоти змушені були їхати і поступати в університет у Данцігу тому, що в Данцігу вони могли лишатися українцями. Там, у Данцігу, були навіть українські студентські корпорації. Роман Шухевич належав до однієї з таких студентських корпорацій. До речі, добре фехтував у цій корпорації. А у Львівській політехніці була антиукраїнська атмосфера – там важко було залишатися українцем.

Те саме і зараз в цій самій політехніці. Я бачу, як ці викладачі-лакузи і як ці студенти з нетрадиційною сексуальною орієнтацією виходять на мітинг проти української мови. І скажу, що якщо ви християнська родина, то не посилайте свою дитину у Львівську політехніку – нічого доброго там з неї не буде. Її там розбестять і вона там буде лакузою і зовсім не тієї сексуальної орієнтації. Хай їде в Данціг.

Фаріон «пред’являють», що вона якось там розділяє українське суспільство під час війни. Фаріон належить до партії «Свобода». Наскільки я знаю, партія «Свобода» сформувала свій батальйон, чи уже два, і ті люди воюють зараз на фронті, «свободівці». Вони воюють на фронті і зараз важливого члена їхньої партії репресують в тилу. Це підвищує їхню боєздатність? На фронті вони воюють за Україну, за українські вартості – за українську мову, за українське домінування. Вони там воюють. Проливають кров, вони там гинуть і в той же час їхній тил атакує СБУ, атакує українська бюрократія і всі оці потвори, які влаштували полювання.

Я не збираюсь розбиратися, що там Фаріон сказала на 3-ю штурмову, як там нецензурною російською лайкою висловлюється ця сама 3-я штурмова на адресу Фаріон. Я знаю, що у нас, на жаль, ще не той рівень суспільства, коли справді можливе шляхетне спілкування. Мене це просто не цікавить. Я розумію, що всі люди зденервовані, і всі люди говорять дурниці. Ну, і що? Незважаючи на те, що вони говорять дурниці, потрібно допомагати 3-й штурмовій. Незважаючи на те, що Фаріон жива людина, вона не керується штучним інтелектом і не є роботом, і їй так само потрібно допомагати. Її потрібно захищати тому, що ми повинні захищати український етнос. Багато українців не розуміє, що у нас зараз іде війна з московітами за територію. Але насправді з усіма іншими у нас іде боротьба за функціонування українського етносу.

Дуже багато в Україні тих, хто не зацікавлений віддати нашу територію московітам, але тим не менше не зацікавлений у функціонуванні українського етносу. Вони не хочуть, щоб тут були українці. Вони за Україну без українців. І цей «накат» є. Є із-за кордону від наших угорських «друзів», наприклад. Від наших «друзів» у міжнародних структурах, які хочуть в Україні захищати права яких завгодно меншин, а тільки не українців. Так само і в середині держави я люди, яких дратують українці за фактом свого етнічного існування. І коли війна закінчиться нашою перемогою, то вона буде продовжена тому, що це зовсім не буде означати, що українці уже отримали свою землю.

Та ні! Ми будемо витіснятися з нашої землі, ми будемо витіснятися з ефіру, ми будемо витіснятися взагалі з простору нашого помешкання. І, в принципі, ми вже витісняємося з простору нашого помешкання. І тут багато «тіпа» українців так само «наїхали» на Фаріон. Ці ідіоти не розуміють, що коли «наїжджають» на когось із наших, то якби ми до нього не ставились, потрібно захищати! Потрібно мобілізуватися і захищати! Навіть якщо ти В’ятрович тобі потрібно захищати своїх, бо коли «наїдуть» на тебе, то українці не будуть захищати тебе. Євреї розуміють, що своїх треба захищати, «ванюшки» захищають тоді, коли хтось «наїжджає» на «ванюшку». Вірмени розуміють, що потрібно захищати вірмен навіть якщо вірменин не має рації. Треба захистити перед зовнішньою атакою! Тільки українці цього ні фіга не розуміють. Так, ми всі українці один одному не подобаємось. Але якщо ми хочемо, щоб українці все ще існували через 50 років у світі як етнос – нам потрібно все таки підтримати один одного.

У нас ще ж біда з міністрами. У нас же не всі в Кабінеті Міністрів євреї, на жаль. Там ще затесалося пару українців. От є такий Лісовий – міністр освіти. Мабуть, достойна людина. Він каже, що людям, які не розділяють цінності гідності, – це він про Фаріон – немає місця в системі освіти. Каже цей самий Лісовий. Тобто людям, які вдаються до плагіату, коли пишуть свою кандидатську дисертацію, у нас є місце в системі освіти. Він вважає, що місце на самій горі системи освіти у нього є. Там все нормально. Що це ніяк не порушує наукової гідності – плагіат. Що він може керувати системою освіти і може плювати на Фаріон у якої, ніби то, гідності немає. А в нього є.

Була така от Більченко. Таке московитське «диво» в якомусь з київських вузів, яка увесь час «топила» за москву – уже в часи АТО. Так от, для того, щоб звільнити її з цього університету, де вона викладала – розбещувала розум українських дітей, знадобилося років чотири. Розумієте? Чотири! А щоб звільнити Фаріон знадобилося 4 дні. Просто Більченко була антиукраїнською діячкою тому, звісно, що з нею носилися, як з писаною торбою. Таких повно у нас в системі освіти. У нас є, наприклад, ректор консерваторії у Києві. Цей ректор страшний любитель Чайковського. У нас консерваторія імені Чайковського. І коли просили перейменувати, навіть викладачі і деякі студенти просили – ні! Вони там всі, в цій консерваторії стали горою – «наш Чайковський!» Ну, ясно! Чайковський по-перше московський композитор, по-друге – імперський. Тобто, він неодноразово висловлював своє захоплення русскім самодєржавієм, позиціонував себе як русского патріота. Єдине у нього «хороше» те, що він європейцем був просто по факту свого гомосексуалізму, але цього недостатньо, щоб його іменем була названа Київська консерваторія.

Так от, оці, що вперлися і захищають московитську культурку, а консерваторія – це такий от заклад по захисту московитської культурки і впровадженню московитської культурки в українське поле. Лісового це ніяк не коробить. Тобто, він не «наїжджає» не це от консерваторське керівництво. Він «наїжджає» на Фаріон. Мабуть, то справжній українець. Йому наплювати на українців, він носиться з якимись іншими – всі не українці хороші, а об українців треба витирати ноги.

Скажу, що час боротьби зараз для українців стосується не тільки фронту. Це так само стосується того, що відбувається в тилу – час боротьби. І висувати гасло відновлення Фаріон на посаді нам уже недостатньо. У нас зараз два гасла має бути. У нас має бути гасло звільнення керівництва Львівської політехніки з посад у повному складі – всіх отих людей, які підписали наказ про звільнення Фаріон. У нас має бути гасло «Фаріон – в міністри освіти». Тобто, нам не потрібно захищатися! Нам потрібно нападати!

Ми не повинні визнавати жодного міністра освіти до тих пір, поки ним не стане Фаріон. Я не знаю, може Фаріон буде поганим міністром освіти. Наплювать! У нас не було добрих міністрів освіти до цього часу. Переживемо і Фаріон. Але Фаріон має стати міністром освіти, а все керівництво Львівської політехніки має бути звільнене з посади.

Дмитро Корчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *