Ексклюзивна хвиля

Колінда і Еммануель

Часом я думаю про дивні речі.
Тиждень тому посеред вулиці, на пішохідному переході мені раптом спало на думку: а… ЩО, як президенти двох країн закохаються?!

Адже вони – теж люди.
Президент Росії, скажімо, закохається в президента Німеччини. Та без проблем! Не цей, звичайно, і не в цю. Але ці, сподіваюсь, не вічні. За ними прийдуть інші – молоді і гарні.

Але як їм закохуватися один в одного на очах у світової громадськості? Як зорганізовувати саміти на двох? Тет, так би мовити, а-тет?

Як літати приватними повітряними суднами на Черепаший острів так, аби світові таблоїди не відригували тонни жовтих помий на закоханих лідерів? ЯК?

… Пішохідний перехід я проминула, думка згасла, а за кілька днів побачила… президента Хорватії Колінду Грабар-Китарович. І моє серце не сказати б, що зупинилось, але завмерло! А ще за тиждень по тому був фінал футбольного чемпіонату світу і у vip–ложі трапився Макрон…

І якщо мені хтось скаже, що там іскра не спалахнула – нехай першим кине чи штовхне на мене Джанні Інфантіно, котрий, як і я, як і всі ми, просто прихерів від цих двох президентів!

Все-таки футбол – велика сила!
Мало того, що територіально маленька, але горда Хорватія видала такий запальний «танець» на футбольному майданчику, вона ще й спонукала свого президента «відірватися» по повній!

По-перше, Колінда, звісно ж, випила, і ми не будемо її за те засуджувати! По-друге, Колінді – 50, а це той вік, коли 40-річні Макрони смакують, мов гарячі пиріжки.

По-третє, навряд чи на тусні в ООН їй випадає ущипнути когось зі світових лідерів країн за дупу.

Розкішна хорватська пані показала їм усім, що таке груди F-розміру, причому не просто показала, а вмочила туди головою під рясною зливою КОЖНОГО футболіста хорватської і французької збірних, плюс всі тренерські склади.

Я думаю, Мбапе у свої неповні 20-ть уже ніколи не буде тим, ким був до зустрічі з Коліндою.

А як вона, до нитки мокра, з макіяжем, що поплив, цілувала французький кубок чемпіонів! Мати Божа! Від того усі змокли, власне, без дощу!

Вона показала всім, що гарні слов’янські сідниці не утримаєш на сушених горохових стручках, великошановна мадам Макрон! І ніхто з людей, що визначили у анкеті свою стать, як чоловіча, не помітили того вечора у vip-ложі тих стручків, хоч весь той час перебували там!

А як шалено Колінда виблискувала з-поміж цих похмурих і припухлих державних недомірків, як обіймала красивими руками цих, затягнутих краватками, недолюблених підстаркуватих хлопчиків!

Мені здається, дали би Колінді волю та ще трохи випити – і вона б долюбила їх там всіх прямо у vip-ложі. Це справжня хорватська Батьківщина-Мать, але не з граніту і мармуру, а з плоті і крові! Це жива жінка-президент, і я не бачила жодного президента живішого.

Я не знаю, як ця соковита пані пробилась на верхівку влади, але це чи не єдиний випадок у світовій політиці, коли не влада прикрашає людину, а людина – владу.

Колінда, чи можна після всього, що побачила, я буду називати тебе Колян?
Ну, ти, Колян, була в ударі! Респект, Колян!

А тобі, Еммануель, я так скажу – це ШАНС!
Це не платня і не аванс. Таке трапляється раз у житті. І це був твій CHANCE FINALE.

Ксенія Соболь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *