Хвиля Десни » 1 Жовтня, 2020

Daily Archives: 1 Жовтня, 2020

Суспільство

Людина іде

Published by:

Ось іде людина. У неї за спиною – велика кількість прожитого, пережитого і побаченого. У неї за спиною – голоси людей, які назавжди затихли у її минулому. Вони все ще продовжують там жити і говорити, але вона до них майже не прислухається. Її минуле – майже марево, просто низка розсипаних як пшоно спогадів, які вже давно нереальні, бо це навіть не події, а спогади спогадів.

Continue reading

Культура

І детектив, і путівник Лондоном

Published by:

За тих кілька років, що взялася писати відгуки на прочитані книжки, довелося написати їх не один десяток. Інколи пишеться дуже легко, на одному диханні, інколи не знаю, як зібрати думки докупи і викласти їх так, щоб було цікаво і зрозуміло. Та й книжки різні — то одразу припадають до душі, то важко піддаються сприйняттю. Але сьогодні випадок особливий. Бо я маю поділитися думками про книжку, до якої вписано і моє ім‘я.

Continue reading

Культура

Дев’ять моїх гітар

Published by:

Моя перша гітара мала горде ім’я «Чернігівська» і звучала, як звучить стара смерека, якій набридло жити, і вона ні з того, ні з сього падає, куди прийдеться, трощачи все навколо. І навіть, аби вона тріщала як ліс під вітром, доводилося спочатку підтягати гриф спеціальним ключем за вісім копійок і підилювати натфілем лади грифу до десятого ладу, бо далі, пиляй не пиляй — ця чернігівська чічка вже не слухалась.

Continue reading