Хвиля Десни » 1 Грудня, 2023

Daily Archives: 1 Грудня, 2023

Суспільство

«Мохерові берети»

Published by:

Причинно-наслідкові зв’язки? Та у нас 75% навіть не здатні вимовити такого. У мене сусідка — баба Наташа. 80 років +. У 2021 році, зустрівши мене біля під’їзду: «То все бандери винні, і війни ніякої немає з росією, а солдати українські там просто гроші заробляють, якби не це – давно вже б усе скінчилося. І взагалі я руська, тільки у школу українську змушували ходити. А тепер мені забороняють у церкву московського патріархату ходити»…

Continue reading

Культура Суспільство

«Розпрягайте, хлопці, коні»

Published by:

Вчора був День сексу… В любовних піснях кінь завуальовано означає чоловічий прутень. У військових же кінь – це просто кінь. Але ця пісня особлива – військово-любовна. Її вважають маршем Нестора Махна. Розпрягайте, хлопці, коні, Та лягайте спочивать, (втомлені махновці спатимуть) А я піду в сад вишневий, (тільки йому закоханому не до сну) В сад криниченьку копать (копати криниченьку означає залицятися, підбивати клинці).

Continue reading

Політика

Смерть і спадщина «патріарха політики»

Published by:

Спіть, нарешті, спокійно, пане Генрі. Земля вам… Добре, просто землею, вона ж усіх приймає. Його 100 років закінчилися, кінець людини-епохи. Якої? Хлопчик з ортодоксальної єврейської родини, що в 1930-х втекла від нацистів до Америки, і чий нащадок ніколи не сповідував релігійних практик свого народу. Кумедної зовнішності гарвардський професор, любив з’являтися на людях в товаристві голівудських акторок, але про його нетрадиційну орієнтацію теж не бракувало чуток.

Continue reading

Політика

Майже Агасфер…

Published by:

На 101-у році життя помер Генрі Кісінджер. Про нього писатимуть багато, я зверну увагу на кілька моментів. Він єврей, народжений у Німеччині. При народженні отримав ім’я Гайнц Альфред – очевидно, його батько, вчитель історії та географії, не дуже шанував іудейство, давши німецьке ім’я синові.

Continue reading