Хвиля Десни » 19 Січня, 2024

Daily Archives: 19 Січня, 2024

Політика

Читаючи Генрі Кіссінджера

Published by:

Він постає у ролі пророка політичних змін і сам це педалює у своїй класичній “Дипломатії”, бо, мовляв, передбачив тертя між комуністами Москви і Пекіна. Ой-вей, чи ж не пророцтво! Але рівень його пророцтв викрила була Катерина Ющенко, якій він у 1988 році сказав, що швидше повірить у незалежність Каліфорнії, ніж України… Проте наразі про мадяр.

Continue reading

Суспільство

Розмова з незнайомцем

Published by:

В польській електричці поруч зі мною сів хлопець із паличкою. Сказав машинально: “It’s so hot”. Слово за словом, і я дізнаюся, що мій сусід — американський доброволець, який ось щойно воював під Авдіївкою. Зараз їде додому, везе своїй коханій, яку не бачив багато місяців, вишиванку і каже, що мріє спати у власному ліжку, але вже сумує за Україною.

Continue reading

Суспільство

Звичайний фашист іван шликов

Published by:

Фашизм – це процес. Це крайня форма вираження охлократії (влади натовпу). Саме росія-срср, а не Італія чи Німеччина, стали первісним джерелом фашизму. Просто назвали це по-іншому — більшовизм. Суто фракційна партійна термінологія “більшовизм” стала відображати фактично диктатуру соціальної більшості: малограмотної, заздрісної, розбійної, бездуховної…

Continue reading

Суспільство

На справжній війні

Published by:

Якщо гадаєте, що сьогодні є якась більш важлива новина, ніж та, яка цілий день мене тішить, то глибоко помиляєтеся. Відмінність лише в тому, що мені ця новина відома, а решті — поки що ні. Хоча там, де я зараз, це навіть і не новина ніяка, а так собі, робочі будні. Вдень машину командира одного зі взводів моєї роти атакував ворожий fvp-дрон.

Continue reading

Суспільство

«Вистава» з поганим кінцем…

Published by:

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не взяв участі в зустрічі Ради Україна-НАТО, незважаючи на офіційне запрошення. Спочатку його не випустили фізично з України, оголосивши, що він спілкуватиметься інтерактивно, але в час “Ч” виявилося, що й у такому режимі він спілкуватися з колегами не буде…

Continue reading