Хвиля Десни » 19 Травня, 2024

Daily Archives: 19 Травня, 2024

Спорт Суспільство

Велика перемога зі штришком графоманії

Published by:

Вибачте, не можу промовчати. Нічого не скажу про Усика (хіба що коротко: перемога — чудово, вітаю. Радикальна зміна поглядів – ну, осадочок лишився, пов’язаний з РПЦ, але подивимося). Але портрет Олександра Мацієвського в поєднанні з дуже поганою поезією на його сорочці вразив.

Continue reading

Спорт Суспільство

Батьку, ти мене чуєш, ми це зробили!

Published by:

Батько, ти мене чуєш, ми це зробили! — емоційно вигукнув Олександр Усик, до неба, вигравши бій. Батько українського боксера давно помер, але саме батько привів його до спорту та навчив перемагати. У Олександра вчора був потужний, та здавалося б, непереможний суперник. Тайсон Фьюрі.

Continue reading

Культура

Література імені «Гессе»

Published by:

Про ігровий варіант кіна, що присвячене будинку «Слово». Зображувати реальних письменників на тлі вигаданого сексота Акімова — хід в дусі соцреалізму, який повністю руйнує реальну картину тодішніх подій. За Сосюрою стежила його дружина Мурка, на Довженка клепала доноси його кохана жінка Юля Солнцева. Середовище самоз’їдалося: будь-хто міг донести на будь-кого.

Continue reading

Культура

Час раціонального мислення

Published by:

Разом із кінцем Середньовіччя у Європі відбулися фундаментальні зміни – почався руйнуватися культурний код традиційного суспільства. Схоластичну філософію починає витісняти філософія номіналізму. А це вже не тільки зміна форми пізнання, а й фундаментальні трансформації співвідношення об’єкта і суб’єкта.

Continue reading

Політика

Зрежисована війна?

Published by:

Зеленський попросив американців уточнити: що можна а чого не можна обстрілювати американською зброєю на території Росії. Кулуарні перешіптуванні Зеленський виніс на публіку. Схоже, по-іншому вже й не можна. Дуже дивна ця ситуація з допомогою від США. У давноочікуваному законі про допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню… ніде не зазначено: зброю з цього пакету можна використовувати тільки на території України.

Continue reading