Хвиля Десни » 2 Січня, 2024

Daily Archives: 2 Січня, 2024

Культура

Яскраві відтінки Василя Рябого

Published by:

1.
Із кожним подихом й ковтком
все більше пізнаєш у світі.
Смакуєш істини відкриті
запеклий неук під замком.
Ти відчиняєш білий світ,
що б’ється, як у хвилях риба.
Довкіл розхитана колиба
і дратівливий живопліт.

Continue reading

Культура

Фейсбучна виставка читацьких уподобань

Published by:

Переглядаю списки прочитаного за рік від різних, зазвичай незнайомих людей. Читаю книжкову аналітику. Маю власні спостереження. Порівнюю. «Два мира – два Шапиро» (цитата в оригіналі звучить точніше). Що показує книжкова аналітика? Українці найчастіше купують і читають жанрову літературу. Перші місця — детективи, любовні романи, історичні романи.

Continue reading

Економіка

Земля і ми

Published by:

Розпочався другий етап так званної «земельної реформи», який надає право купувати землю юридичним особам, зареєстрованим в Україні до 10 тис. гектарів землі сільськогосподарського призначення. Іноземці поки що купувати землю в Україні не можуть. Але це справа часу. Компрадорська сутність цієї влади не повинна викликати жодних ілюзій — продадуть та вкрадуть все, що тільки можна.

Continue reading

Політика

Про дітей у Білгороді

Published by:

«… Ми ж не рашисти. Ми не можемо так мститися, а, крім того нам після такого Захід допомогу припинить…» Що тут не так? Все не так! Діти Білгорода — це не жертви ЗСУ. Це жертви путінського фашистського режиму. Точно так само, як діти Гази, жертви Хамасу. Не пам’ятаю від жителів Білгорода, Воронежа, Курска, Орла жодного слова протесту проти геноцидної війни в Україні.

Continue reading

Політика

Про баланс війни

Published by:

Знаю, що бомбардування ворожих міст стратегічно не міняє ходу війни — як британці впень знищували німецькі міста, але це не впливало на ставлення населення до Гітлера і його дияволізму. Точно так і бомбардування Білгорода не вплине ні на тупість і нацизм населення Московії, ні, тим паче, на того колективного Путіна, що вправляє мізки московитам.

Continue reading