Хвиля Десни » 9 Квітня, 2024

Daily Archives: 9 Квітня, 2024

Культура

Довкола «Красного письменства»

Published by:

Якщо вірити «Літопису руському», то там-то ідеться, мовляв, київський князь Святослав звернувся був до своїх побратимів перед битвою з візантійським військом 970 року зі словами: «Не осоромимо землі Руської, а ляжемо кістьми тут: бо мертві сраму не імуть». Отож, замахнувся і я через тисячоліття вкрасти у найбільш мені шанованого князя заклик та звернутися до ще живущих українських письмаків (не тих, що вже переставилися, а дивом дивним зберегли клепку в голові, здрастують).

Continue reading

Культура

Олег Лишега. Поет людського раювання

Published by:

Поки не пізно – бийся головою об лід!
Поки не темно – бийся головою об лід!
Пробивайся, вибивайся –
Ти побачиш прекрасний світ!
……………………………………………….
(…)… ти покинутий? – але ж ти людина –
Не відчаюйся – ти проб’єшся.

Continue reading

Суспільство

Непідйомна легкість буття

Published by:

Несамовитий квітень-цвітень-перецвітень! Все раптом вибухнуло таким дивовижним розмаїттям кольорів і ароматів… Ходиш, роздивляєшся, милуєшся, вдихаєш ні з чим незрівнянний запах весни… Все ніби просте і знайоме, але чомусь аж терпне душа від такої високої гармонії в природі.

Continue reading

Суспільство

Про особисте

Published by:

Зараз у Фейсбук друкують багато цитат великих письменників та політиків. Вишукують провидців та месій під нинішню ситуацію. У мене таке враження, що це якось принижує нас, звичайних… Отож, пропоную мої особисті думки, які я часом встигаю записувати між роботою, спілкуванням з дітьми та чаклуванням біля кухонної плити.

Continue reading

Політика

Цинізм, гарно упакований

Published by:

Дональд Трамп боїться Росії і тому для вгамування імперського шалу готовий віддати Путіну шмат України. Але, виявляється, Дональд боїться й українців також. Врешті, хто сказав, що скандал із шантажем Києва (ми тобі гроші – ти нам компромат на сина Байдена) Дональд забув. Коли українські реалії тебе приводять до імпічменту, таке навряд чи забудеш.

Continue reading