Хвиля Десни » 28 Квітня, 2024

Daily Archives: 28 Квітня, 2024

Суспільство

Не я б’ю — верба б’є… Великопісні роздуми

Published by:

Урочистих в’їздів у Єрусалим було насправді два. Першим в’їздив римський намісник — маршем легіонерів, з демонстрацією сили і могуті непереможної імперії, зі зброєю, що виблискувала перемогами. А другим в’їздив якийсь дивний галілейський пророк, що паралізованих на ноги ставить, біснуватих влади нечистих позбавляє, сліпих і кривих уздоровлює, а щойно вивів з гробівця свого друга Лазаря, що вже був піддався тлінню…

Continue reading

Суспільство

З Вербною неділею!

Published by:

Біснуватий ворог у ці дні знову обстрілював наші міста ракетами. Проте народні та церковні свята йому не скасувати. Тож сьогодні зранку до храмів з вербовими пагонами у руках тягнуться люди. Звучать молитви та горять свічки… І як сонячно, яке блакитне небо у цей благодатний день! Я вже відсвяткувала Великдень, але моя мама святкуватиме його наступної неділі. Отже маю радісну нагоду відзначати й православні свята. У миру ми всі єдині.

Continue reading

Ексклюзивна хвиля

«Громадяни Всесвіту» із прайсами на чолі

Published by:

Перший раз підтримую Мар’яну Безуглу. Як казав мій товариш- журналіст Василь Бабух: часом і таких треба послухати… Я про істерію ухилянтів під закордонними консульствами і плачі їхніх мамочок та жінок у Фейсбуці. А що ви хотіли? Ваші синочки покинули Україну на поталу ворогові. Зрадили їй і тим хлопцям та дівчатам, котрі сьогодні в окопах, танках, літаках…

Continue reading

Суспільство

До питання українських біженців

Published by:

Портніков — розумна людина. Ведуча на шоу «Великий Львів» поставила йому запитання: “Як впливатиме припинення надання консульських послуг чоловікам призовного віку на стосунки України з тими країнами, де чоловіки, що відмовилися виконувати свій обов’язок захищати власну країну, опинилися?»

Continue reading

Політика

Кощеєва смерть — у Пекіні

Published by:

Глава Пентагону порозмірковував на тему: чому Росія так швидко наростила свій військово-промисловий комплекс? Назвав лише дві причини: оборонне виробництво на відміну від Заходу в руках держави і допомога від Пхеньяна і Тегерана. Не став згадувати Остін про гроші. Бо вони є і в Європі, і США, а виробництво зброї або пробуксовує, або просто стоїть. Отже за Остіном — основна причина — це державне адміністрування у сфері виробництва.

Continue reading