Рудий — так звуть цього кота — вже пенсіонер. У нього немає зубів, тому він не може споживати котячий корм, котрим нині годують переважно у селі котиків. Саме тому Рудий їсть навіть картоплю, тушковану з білими грибами, дуже любить молоко і білий сир, а також ікру якого-небуть минтая, намащену на хліб, але без скоринки.
Взагалі він їсть все, що їм я.
Іноді кашляє страшно. Щороку йому пророкують погане: не переживе зиму, а він все ж переживає ту кляту зиму.
Дуже хочу, щоб Рудий зустрів мене і наступного року в селі.
Взагалі я зазнала нині у нашому сільському магазині фінансового струсу: помідори, привезені із Заліщиків, у нас коштують стільки ж, як і банани, привезені з Еквадору! Просто неймовірно цікава економіка!
Роксана Харчук