Хвиля Десни » 2 Лютого, 2022

Daily Archives: 2 Лютого, 2022

Політика

Зброя Черчілля

Published by:

Останнім часом англійці зняли чотири знакові фільми – «Шпигуни-союзники», «Дюнкерк», «Смерть Сталіна», «Темні часи», в яких пронизливо звучить тривога війни. Наче знову над Європою повисли «темні часи». Здавалося б, цей фільм про Вінстона Черчілля – дивакуватого аристократа, незручного політика, старого буркотуна, грубіяна, епікурейця, що починає і завершує день склянкою бренді і сигарою.

Continue reading

Суспільство

Баба Охрім

Published by:

Баба Охрім любила вудити рибу на міленькому – забреде було по коліна, сукню квітчасту підсмикає й нанизує хлібні кульки на гачок, а язика аж прикусює від захвату. Баба Охрім любила сидіти на пеньку, по-чоловічому широко розставивши ноги, ладнати собі самокрутки. Баба Охрім матюкалася натхненно, поетично, до самозабуття. Зачувши її довершені багатоповерхові конструкції, я роззявляв рота і стояв у священній німоті декілька хвилин; запас лайки в баби Охріма закінчувався не швидко, вона на ходу вигадувала все нові й нові карколомні поєднання, та так, що довколишні дядьки – од водовоза Грицька до агронома Петра Кириловича – німіли, горбилися й утікали геть.

Continue reading

Політика

Варіятство навіженої лисиці

Published by:

Прес-секретар Білого дому Джен Псакі заявила, що відповідальність за ескалацію збройного конфлікту довкола України лежить виключно на Росії, яку вона порівняла з хитрою і хижою лисицею, що виє з даху курника, аби її врятували від курей. Псакі навела таку алегорію у відповідь на запитання журналіста про ігнорування однієї з головних вимог Росії у сфері її безпеки — гарантії нерозширення НАТО на схід.

Continue reading