Хвиля Десни » 7 Квітня, 2024

Daily Archives: 7 Квітня, 2024

Суспільство

Великопісний роздум на Хрестопоклінну неділю

Published by:

Йдучи по східцях Великого посту (і спотикаючись на грудомахах гріхів!), думаємо не тільки про сам піст, і не тільки про випробування духовні, і навіть не про самі гріхи наші, бо пробивають молитовну тишу роздумів постійні тривоги, викликані російськими атаками, які нещадно вищипують українців із життя щодня, щоночі.

Continue reading

Суспільство

Спокій, якого нема у програмі Всесвіту

Published by:

У Голосіївському парку я не була 40 років. Господи… Студентами ми ходили сюди кататися на лижах. Пам’ятаю, постійно відставала від друзів, бо перед кожною гіркою стягувала з себе цей спортивний інвентар і спускалася пішки. Мої фобії з часом нікуди не зникли. Я й тепер панічно боюся висоти, крутих віражів і непередбачуваних сюрпризів долі.

Continue reading

Культура

«Сонячне прозріння» Наталії Ковалик

Published by:

В Золочівській міській бібліотеці ім. І.Франка було людно. А ще було багато сонця та груш. Причиною став вихід у світ нової поетичної збірки золочівської поетеси, педагогині, активної учасниці культурного життя Золочівщини Наталії Ковалик. Свою книжку авторка назвала «Сонячне прозріння».

Continue reading

Ексклюзивна хвиля

«Осіннє танго» Валентини Мастєрової

Published by:

«Любов живе в кожному з нас, допоки ми живі» (Валентина Мастєрова). Коли людина потрапляє у безвихідь, бо за спиною моторошні спогади, а попереду глибочезна прірва і з-під ніг уже осипається край землі, який тягне силоміць униз, тоді крила Янгола затуляють душу від падіння в безодню, даруючи надію, окреслюючи шлях до спасіння.

Continue reading

Культура

Юрій Андрухович з галереєю галицьких душогубців

Published by:

Читальний квітень вирішила присвятити книжкам, які стали лауреатами різноманітних премій. Благо, таких книжок на моїх полицях зібралося немало, а деякі вже надто довго на них залежалися і аж просилися до читання. Отож першим став роман Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» від видавництва Meridian Czernowitz, Книга року ВВС у 2018-му.

Continue reading

Політика

Консервація за рецептом Ставрідіса…

Published by:

Мапи DeepState не обдурять. Із початку року, за останні 3 місяці, ми втратили понад 300 кв км нашої території. Тож тепер заокруглено: під окупацією перебуває майже 1/5 частина суходолу України. Це весь Крим + майже вся Луганська область (98%), а також: 73% Запорізької обл., 72% Херсонської, 57% Донецької й 2% Харківської.

Continue reading