Культура

Жарти зі скрині Пандори

Квартал ніколи не вмів жартувати. Ніколи! Це завжди була тупа пародія на жарти, у центрі яких — недолугий українець. Роль останнього довгий час грав або сам Зеленський, або Кошовий, або вони у дуеті. Ці недолугі українці до 2014 року були головною приправою для довбо*обів із Москви – кіркорова, галустяна, баскова, лоліти, корольової.

Всіх тих, хто зараз підтримує путіна. Всіх тих, хто вів проти нас гуманітарну війну, а зараз підтримує “есвео”. Всіх тих, кому Квартал допомагав “чесати” концертами міста.

Увесь Квартал був поза активними подіями в Україні. Більшість із них виросли і сформувалися в КВНі Маслякова, який з 91-го став частиною російського шоу-бізнесу. Його частиною довгий час був і Квартал.

І їм треба сьогодні вибачатися не лише за “сіСкадовськ”, а за те, що вони довгий час були частиною гібридної війни росії проти України. Як зрештою має вибачатись і той же Дмитро Гордон, який 24 роки тягнув у свої телеефіри кобзонів, розенбаумів, кримінального авторитета “Япончика” та інших.

Як зрештою — і власники, і телеменджери українських телеканалів, які тягнули сюди бідних насть, кадєтів та інше лайно. Як зрештою — і учасники книжкового ринку, які тягнули сюди донцових, прілєпіних, устінових etc.

“СіСкадовськ” відкрив скриню Пандори. Зі всіма кварталівськими чортами. Бо вимагати президентові змін від суспільства і не вимагати зміни “репертуару” своїх же кварталівців, далі вже не вийде. Жарти закінчилися.

Сергій Руденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *