Спершу мені стало дуже сумно, коли прочитав, як і всі, кого це цікавить, про Валерія Шевчука… Видатний письменник у дуже поважному віці, що має деменцію, і родина помістила якого в будинок престарілих. Сім’я оголосила збір коштів на його лікування, але втрата пам’яті не лікується… Потім, коли прочитав лемент дочки — засумнівався в її правоті. А вона, нагадаю, звинувачує своїх сестру та матір в нечулості.
Daily Archives: 21 Січня, 2024
І тут починається найсумніше…
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2024/01/bbe1320.jpg)
Люди, це ваші батьки!!! Це відомі, шановані творці, які зробили для України і українців багато гарних справ: написали сотні чудових поезій і літературних розвідок, підняли вікові пласти історії… Тому, що Господь послав їм для цього такий талант, бо саме їх визначив для цієї земної місії. Люди оцінили їхню працю і талант своїм пошанівком і найвищими преміями.
Дім на горі, який… зносять
Валерій Шевчук… Дружина і дві доньки…
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2024/01/4219_n-900x620.jpg)
Це – мій тато, Валерій Шевчук. Відомий письменник, фактично класик, лауреат Шевченківської премії і десятків інших премій, почесний доктор Могилянки і ще декількох університетів, кавалер якихось там орденів і т.д. і т.п. Він радіє сонцю і тому, як гарно відкидають дерева тіні на сніг у парку, бо він вперше за місяць вийшов на прогулянку. Дарма, що пройти зміг тільки якусь сотню кроків… Дякує мені, що привезла до парку…
Сергій Набока
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2024/01/5-91465_n.jpg)
21 рік тебе, Набока, немає на землі. Це якийсь дивний скрегіт колеса машини часу — 21 рік… Ти б не впізнав мене, певне, якби стрів на вулиці. Ще й на вулиці свого імені — бо рівно через 21 рік у Києві дарницьку вулицю імені уральського автора Бажова перейменували твоїм іменем. «Ти гоніш», — сказав би ти, якби я підійшла й розказала тобі про це, ну й про те, що це я перед тобою.
Контрасти
Світогляд
Росія може позиватись в «Спортлото»
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2024/01/2-229_n.jpg)
Схоже, що ці останні два роки наші дипломати середньої і нижчої ланки не протринькали даремно, а й дещо зробили: «Росія пригрозила розірвати дипломатичні відносини з «недружніми країнами» у відповідь на конфіскацію $300 млрд резервів Центробанку»! Російська влада обмірковує можливість розриву дипломатичних відносин із “недружніми” країнами у відповідь на конфіскацію $300 млрд резервів, яка готується на Заході.