Хвиля Десни » 21 Січня, 2024

Daily Archives: 21 Січня, 2024

Культура

Валерій Шевчук… «У пащу дракона»…

Published by:

Спершу мені стало дуже сумно, коли прочитав, як і всі, кого це цікавить, про Валерія Шевчука… Видатний письменник у дуже поважному віці, що має деменцію, і родина помістила якого в будинок престарілих. Сім’я оголосила збір коштів на його лікування, але втрата пам’яті не лікується… Потім, коли прочитав лемент дочки — засумнівався в її правоті. А вона, нагадаю, звинувачує своїх сестру та матір в нечулості.

Continue reading

Культура

І тут починається найсумніше…

Published by:

Люди, це ваші батьки!!! Це відомі, шановані творці, які зробили для України і українців багато гарних справ: написали сотні чудових поезій і літературних розвідок, підняли вікові пласти історії… Тому, що Господь послав їм для цього такий талант, бо саме їх визначив для цієї земної місії. Люди оцінили їхню працю і талант своїм пошанівком і найвищими преміями.

Continue reading

Культура

Дім на горі, який… зносять

Published by:

Кілька днів тому Оксана Таран написала, що письменник Валерій Шевчук потребує допомоги. Він хворий і немічний, мешкає в Ірпені, в будинку для письменників. Настільки мені відомо, люди доволі швидко накидали якусь пристойну суму грошей…

Continue reading

Культура

Валерій Шевчук… Дружина і дві доньки…

Published by:

Це – мій тато, Валерій Шевчук. Відомий письменник, фактично класик, лауреат Шевченківської премії і десятків інших премій, почесний доктор Могилянки і ще декількох університетів, кавалер якихось там орденів і т.д. і т.п. Він радіє сонцю і тому, як гарно відкидають дерева тіні на сніг у парку, бо він вперше за місяць вийшов на прогулянку. Дарма, що пройти зміг тільки якусь сотню кроків… Дякує мені, що привезла до парку…

Continue reading

Культура

Сергій Набока

Published by:

21 рік тебе, Набока, немає на землі. Це якийсь дивний скрегіт колеса машини часу — 21 рік… Ти б не впізнав мене, певне, якби стрів на вулиці. Ще й на вулиці свого імені — бо рівно через 21 рік у Києві дарницьку вулицю імені уральського автора Бажова перейменували твоїм іменем. «Ти гоніш», — сказав би ти, якби я підійшла й розказала тобі про це, ну й про те, що це я перед тобою.

Continue reading

Суспільство

Контрасти

Published by:

Такого безглуздого перельоту на південь як цієї зими, чернівецькі птахи ще не робили. Тому і я живу на контрастах. Фотографуюся лише з красивими жінками. В центрі, обійнявши обома руками найближчих. Так контраст більш вражаючий.

Continue reading

Суспільство

Світогляд

Published by:

Будь-яке суспільство завжди оперує з культурно-світоглядними кодами. Іноді відкрито, а іноді приховано. Адже світогляд це система уявлень кожного з нас про навколишній світ, його сутність, його устрій, а також ієрархія цінностей, яка з неї походить.

Continue reading

Економіка Політика

Росія може позиватись в «Спортлото»

Published by:

Схоже, що ці останні два роки наші дипломати середньої і нижчої ланки не протринькали даремно, а й дещо зробили: «Росія пригрозила розірвати дипломатичні відносини з «недружніми країнами» у відповідь на конфіскацію $300 млрд резервів Центробанку»! Російська влада обмірковує можливість розриву дипломатичних відносин із “недружніми” країнами у відповідь на конфіскацію $300 млрд резервів, яка готується на Заході.

Continue reading

Політика

Шокуюча і приємна новина

Published by:

Міністерство юстиції Росії визнало державу Київська Русь нацистською. Герб багатовікових правителів Київської Русі, а згодом і правителів Московії — князів роду Рюриковичів Мінюст РФ визнав нацистським символом. Чому? Тому що нацистським символом визнано державний герб України — тризуб.

Continue reading