Політика

Кощієва голка для ворогів

Чула, що юдейський посол у контексті нашої знаменитої ходи на честь Героя України Степана Бандери заявив, що «рішуче засуджує будь-яке прославлення колаборантів нацистського режиму. Україні час примиритися зі своїм минулим».

Перше, цьому дикому невігласу варто було б прочитати з якогось надвідкритого джерела, що 3 липня 1941 року німецькі нацисти допитали Степана Бандеру у справі проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 року. Ці звірі вимагали, аби Бандера відкликав Акт, що був справою всього націоналістичного покоління. Бандера відмовився.

Відтак 5 липня 1941 року його відправлено до Берліна, а по тому до концтабору Саксенгаузен, де були й інші націоналісти.

Чуєш, после недоумкуватий! — інші націоналісти: А. Мельник, О. Ольжич, В. Стахів, Я. Стецько. Себто німецькі нацисти знищували українських НАЦІОНАЛІСТІВ, бо це діяметрально протилежні ідеології за своєю суттю: нацизм — вивищення своєї нації над іншими, націоналізм — політичний захист своєї нації і її панування У СЕБЕ вдома, а не над поневоленими. Націоналізм не визнає ЖОДНОЇ форми поневолення. У цьому його наскрізна і провідна риса.

Друге. Саме Ізраїлю справді час «примиритися зі своїм минулим» і визнати свою НЕПРОЩЕННУ провину Голодомору в Україні як Геноциду через такі персони як Лазар Каганович і Мендель Хатаєвич (Постанова Апеляційного Суду Києва… від 13 січня 2010 р.) та визначальне місце в енкаведистських органах часів перевороту 1917 року.

Третє. Цей черговий випад юдейського посла найкращий сигнал, яким шляхом має рухатися наша країна: націоналістичним. Бо це шлях зростання найконкурентнішої держави в самому центрі Европи. Держава завжди найсильніша СВІДОМІСТЮ своїх громадян. Націоналізм бандерівського штибу — це і є найвищий рівень національного самоусвідомлення — ця кощієва голочка нейтралізації наших ворогів.

Ірина Фаріон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *