Хвиля Десни » 12 Грудня, 2021

Daily Archives: 12 Грудня, 2021

Спорт

Упоротий Вася б’ється тепер за виноград

Published by:

Вчора у Нью-Йорку Василь Ломаченко виграв бій у Річарда Коммі із Гани і став Інтерконтинентальним чемпіоном Всесвітньої боксерської організації (WBO). Але! Дивовижно, проте Ломаченко виявився упоротішим навіть за Усика.

Continue reading

Культура

«Портвейн» і тортури «сержанта Цибулі»

Published by:

На факультеті журналістики КДУ це був майже класик сучасної української радянської літератури. Автор опасистих книжок, цілого роману-трилогії, сценарист художнього фільму «Дачна поїздка сержанта Цибулі» з неймовірно популярним тоді актором Івановим у головній ролі. З тим-таки знаменитим «Кузнєчиком» із биковського кіношедевру «В бій ідуть лише «старики».

Continue reading

Суспільство

Афінські колеса

Published by:

Ми їхали з директором видавництва «Πνοή» Какією Ксиді у щільному потоці автомобілів і мотоциклів. Мотициклів було так багато, що мені здавалося, ніби в Афінах відбувається всесвітній з’їзд байкерів. Коли навколо нас ущільнився потік транспорту, я зрозумів, що мотоцикл тут – єдиний оптимальний вид транспорту.

Continue reading

Ексклюзивна хвиля

Новинка від професора Яременка, дослідника-грінченкозная

Published by:

Навчений як багаторічний читач усілякими літературознавчими монографіями, трактатами, дослідженнями, навіть літературними портретами і нарисами, засідав за читання нової книжки професора Василя Яременка з певною осторогою. Побоювався, на жаль, звичного для нашого часу відчуття ніяковості, навіть досади, коли читаєш натовчені у томи і томики літературні опуси людей, дружбою-приятельством з якими дорожиш. А до Василя Васильовича Яременка маю особливий респект.

Continue reading