Хвиля Десни » Січень 6, 2018

Щоденні архіви: Січень 6, 2018

Політика

Московському Різдву назустріч

Автор:

У питанні віри я людина коректна. Як і щодо дотримання релігійних ритуалів. Але ганебна подія, що сталася в Запоріжжі, підштовхнула висловитись. Сам я Різдво вже зустрів — 25 грудня, як і відстоював. Завтра з’їжджу на цвинтар — до рідних могил. Але сказати хочу про інше.

Читати далі

Суспільство

Смак «здоровильних» яблучок

Автор:

Вже минуло дев’ять днів, як не стало тата…
Сьогодні зателефонувала двоюрідна сестра Ніна, батькова племінниця. Згадала, як вона ще в дитинстві хворіла, в неї була висока температура. Апетиту — ніякого. Та й різносолів особливих тоді на селі не було — повоєнний час не балував.

Читати далі

Політика

Соціальні глисти. У шароварах та зі смолоскипами…

Автор:

Необхідність у коректуючому, але чи не цілодобовому зовнішньому управлінні Україною полягає в тому, що як тільки життя трохи налагоджується, зі сховків вилізає українська стара і молода номенклатура і починає пиляти бюджет, або здійснювати інші форми паразитизму.

Читати далі

Ексклюзивна хвиля

На Різдво, «в городєвудєйску»…

Автор:

Чекалося!!! Ох, і чекалося завжди того Різдва! Але на початку треба сказати, що в моїх рідних Сиворогах споконвіку окрім прізвищ всі родини мали ще й свої, закарбовані за ними, прізвиська. Тобто люди одні на одних прозивалися. І ті прізвиська були які хочеш — від дурних до смішних і чудернацьких.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери