Хвиля Десни » 1 Січня, 2024

Daily Archives: 1 Січня, 2024

Політика

Війна історичних доктрин

Published by:

Символіка дуже прозора: рашисти вдарили по головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу і лідеру закордонної частини ОУН Степану Бандері. Хоч вони вже давно вбиті росіянами. Били у новорічну ніч і в день народження Бандери по університету, де він учився, і по музею Шухевича.

Continue reading

Новини

«Україна понад усе»!

Published by:

Площу Перемоги у столиці перейменовано на Галицьку площу. Це правильно. Бунтівний безкомпромісний дух галичан, як локомотив, віддаляв і віддаляє нас від імперської пащі. «Україна понад усе!»

Continue reading

Суспільство

Обіймаю

Published by:

Обіймаю. Тих, хто не спить ночами, бо щосекунди чекає дзвінка з фронту. Або хоча б смс. Тих, хто молить Бога про зустріч. І тих, хто вже знає: зможе обійняти тільки подумки. Тих, у кого вже немає сил усміхатись, але треба. Бо поряд діти, їм теж страшно. А треба жити – і вчитись. І з ними вчитись, і замість їхніх вчителів вчити, бо вчителям теж важко, і вони, буває, зриваються…

Continue reading

Культура

Квартал неприбраного лайна!

Published by:

1 січня нового року признаюсь: ніколи в своєму житті не дивився жодного концерту «Кварталу”95». Тільки іноді — фрагменти хвилин на 2-5, якими ілюструється чергове гавно їхнього виробництва. І то… Сьогодні зранку читаю чергові приклади їхнього так званого гумору, який знецінює все і вся у воюючій країні. Громадянами якої вони самі є. Це дивляться мільйони. І це мільйонам, мабуть, подобається.

Continue reading

Культура

Як ми колись щедрували

Published by:

А був же час, коли щедрувати заборонялося! Та й колядувати, меланкувати. Все заборонялося! А ми, групка студентів-журналістів і філологів Київського університету, щедрували. Розучували старовинні колядки, щедрівки, брали в університетському клубі народні костюми напрокат та й ходили вітати своїх викладачів, а здебільшого – письменників, режисерів, акторів напередодні нового року.

Continue reading