Хвиля Десни » Книги Леоніда Ісаченка

Книги Леоніда Ісаченка

Леонід Ісаченко. Хуго і Фігу. Оповідання, новели, белетристика. «Букрек», 2009 р., 220 стор.

Леонід Ісаченко.
Хуго і Фігу. Оповідання, новели, белетристика. «Букрек», 2009 р., 220 стор.

 У невеликих за обсягом історіях, оповідках годі шукати тонко виписану сюжетну канву чи прихований психологізм за вчинками й характерами персонажів. За зразками високого художнього стилю тут, власне, й самих персонажів ніби нема.

Тут прості й земні люди – сусідка, міліціонер, сантехнічка, продавщиця конвалій, невизнаний поет-пісняр, колядники-студенти, кочегар, сільський ветеринар.

Здавалось би, що цікавого могло зачепитися за перо, щоб розіллятися чорнильними потічками і понести по них строкату цю компанію?!

Проте в Леоніда Ісаченка всі невигадані герої мають дивовижну здатність якось по-особливому триматись на житейських хвилях. У цих людей нема ні водних лиж, ні серфінгу, часом нема ні весел, ні човна, ні плоту. Але ці люди не тонуть.

У кожного з нас власний світ. Він неповторний. Дивовижний. Але той світлячок серед ночі не блима на битому шляху, він не сліпить, як бездарність, в очі. Його треба розгледіти. Через те прості, здавалося б, історії набирають раптом ваги художніх деталей, де деталі вартують художніх образів.

Ціна: 50 грн.


Леонід Ісаченко. Смак води і віскі. Белетристика. «Букрек», 2017 р., 220 стор.

Леонід Ісаченко.
Смак води і віскі. Белетристика. «Букрек», 2017 р., 220 стор.

Це вже третя книжка Леоніда Ісаченка, що з’явилася на світ у видавничому Домі «Букрек». Книжка оповідок «Хуго і Фігу», футбольна елегія «від Макса і Гриціяна», а тепер ось – «Смак води і віскі».

Книжки – різні, стиль – незмінний. Стиль чоловіка в потертих джинсах і сорочкою навипуск…

Для динамічного сучасного читача автор залишається, можливо, аж надто консервативним з тією його газетярською оповідкою. Але.

Є щось у письмі Леоніда Ісаченка, що повсякчас «виблискує» і «міниться», згорає дотла і знову вистренчує з-під снігу проліском, що, власне, і вивершується над репортерством, з яким себе автор однак стоїчно позиціонує і пручається письменству. Що ж, хай буде так.

Не важливо ким себе вважати, важливо, аби за перегорнутими сторінками нової книжки залишався післясмак води з шатрованої криниці та довго не вивітрювався хміль, як від доброго віскі.

Ціна: 50 грн.


«Навздогін Євро-2012. Хроніка від Макса і Гриціяна», «Букрек», 2012 р., 78 стор.

Леонід Ісаченко.
«Навздогін Євро-2012. Хроніка від Макса і Гриціяна», «Букрек», 2012 р., 78 стор.

Книжка для шанувальників «гри мільйонів».

Двоє затятих чернігівських уболівальників, що не мають коштів, аби поїхати до столиці і купити квиток на стадіон, дивляться чемпіонат Європи вдома, під телевізором.

Двоє вільних, покинутих жінками чоловіків, смажать картоплю, рубають на салат листя селери, кріп, помідори, п’ють трохи самогоночки і пива, і розмірковують про футбол і про життя…

Ціна: 20 грн.


Довідки у менеджера з продажу:
095. 9249907